Sosyal Medya

Yemin Son Bölüm 341.Bölüm Tek Parça İzle 29 Mayıs Cumartesi

Yemin Son Bölüm 341.Bölüm Tek Parça İzle 29 Mayıs Cumartesi.... Yemin Son Bölüm Tek Parça Full İzle... Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin yeni bölümleri ile cumartesi ve pazar akşamlarında yayınlanmaya devam ediyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile Yemin sevilerek izleniyor. 341.Bölümü ile 29 Mayıs Cumartesi saat 20:00'dan itibaren Kanal 7'de yayınlanacak olan Yemin'de neler olacak?


 

 


 

FERİDE ÜMİT’İ ÖLDÜRECEK Mİ?

 
Yemin’de bu akşam Emir sonunda Ümit’le ilgili gerçekleri öğrenir. Ümit yüzünden büyük zorluklar yaşayan Feride katil mi olacak?

 

341. Bölüm

 
Feride sonunda her şeyi Emir’e söyler. Feride ile Emir şimdi çok daha dikkatli olmak zorundadırlar. Emir ile Özlem, Ümit’i köşeye sıkıştırmanın yollarını ararken, Ümit’in aklında kötü planlar vardır. Her şeyi evdeki kamera sisteminden izleyen Emir, Feride’nin tehlikede olduğunu görür görmez harekete geçer. Eve vardığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Feride Ümit’i bıçaklamıştır. Feride katil mi oldu? Songül’ün hain planı adım adım işlemektedir. Kemal ise tüm varlığını kaybetmiş bir halde kalır. Şimdi yeni bir eve taşınmak zorundadırlar. Bu durumdan ailesinin en az zararla kurtulması için elinden geleni yapacak olan Kemal’in her zamanki gibi en büyük destekçisi karısı Narin olacaktır. Kemal bu büyük oyunu bozabilecek mi?

YEMİN 341.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları