Yasak Elma'da Kılıçlar Çekildi! 140.Bölüm Fragman Yine Bomba

Yasak Elma'da Kılıçlar Çekildi! 140.Bölüm Fragman Yine Bomba
Yasak Elma'da Kılıçlar Çekildi! 140.Bölüm Fragman Yine Bomba... Fox TV'nin vazgeçilmez dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile 25 Nisan Pazartesi günü ekranlara gelecek. Entrikaların ve oyunların iç içe olduğu Yasak Elma'da bu hafta neler olacak? İşte çok konuşulacak 140.bölüm fragmanı.

Yıldız Asuman’ın borçlarını Doğan’a belli etmeden kapatma derdine düşer. Ender ise, Doğan’ın gerçek yüzünün ne olduğunu herkese göstermek derdindedir. Ekin ise, Handan yüzünden Doğan’a karşı aşırı dolmuş durumdadır ve ondan hesap sorma peşindedir. Nihayet Handan’ın istediği olur ve Ekin’le Doğan karşı karşıya gelirler.

Doğan Ekin'i etkisiz hale getirip saklayarak Kumru'yu Ekin'den şüphelenecek duruma düşürmek istiyor. Kumru Ekin'in kendisini terk ettiğini düşünmesini sağlamak için onu saklıyor. Kumru ise Ekin'in nerede olduğunu araştırma peşinde.


Yıldız ise Kumru'yu Ekin'den ayırma için planlar peşinde iken hazırladığı planda Vehbi'yi uygun görür. Ancak bundan haberi olmayan Vehbi'de bu olaya tepki verir ve Yıldız'ın planı suya düşer.


Diğer taraftan Handa ise oğlunun parasını yemeye gelir. Zira beş parasızdır. Ancak Yıldız ve Ender Handan'a bu alanı bırakmaz. Kılıçlar çekilir ve Handan ile Ender arasında kavga başlar.