Yargı Dizisi 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle 23 Ocak Pazar

Yargı Dizisi 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle 23 Ocak Pazar
Kanal D Yargı 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle...Kanal D'nin sevilerek ve beğenilerek izlenen dizisi Yargı 16.bölümü ile ekranlara geldi. Merakla beklenecek gelecek haftaki bölümünde neler yaşanacak? Yargı 17.Bölümü ile 23 Ocak Pazar günü Kanal D'de olacak.

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.
 
Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?
 
 
Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.