Yargı 7.Bölüm Tek Parça Full İzle 31 Ekim Pazar

Yargı 7.Bölüm Tek Parça Full İzle 31 Ekim Pazar
Yargı 7.Bölüm Tek Parça Full İzle! Kanal D 31 Ekim Pazar...Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Yargı 7. bölümü ile ekranlara geliyor. Merakla beklenen bu haftaki bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Yargı 7.Bölüm Tek Parça Full İzle...

Hayat yolculuğunda bazı düğümlerin çözülmesi imkansız gibi görünür. Ortaya çıkan her ipucu bizi gerçeğe adım adım yaklaştırır; ilmekleri tek tek açarız. Ancak çözdüğümüz düğümler her zaman mutluluk getirmez, sonunda büyük bir acının içinden geçmek zorunda kalırız.
 
Acı başka düğümleri getirir; onlar da daha zorlu yollara sokar bizi. Anlarız ki; hayatın kaderimize attığı ilmekler hiç bitmeyecektir...
 
 
Ceylin de Ilgaz da İnci’nin katilini bulmak için çabalarken, ailelerinden ve sevdiklerinden sınanırlar. Ceylin ailesini, Ilgaz ise kardeşi Çınar’ı geri dönüşü olmayacak bir biçimde kaybetmek üzeredir. Üstelik Pars da onların önüne bambaşka engeller koymaya kararlıdır.
 
Ceylin ve Ilgaz’ın kesişen yolları, artık bambaşka ve daha keskin bir dönemece girmek üzeredir. İnci’nin katilini ararken girdikleri macera, karşılarına çıkan zorlukları birlikte aşmaları sayesinde onları gerçeğe ulaştıracaktır. Ancak bu gerçek başta ikisi olmak üzere her iki aile için de çok daha büyük bir zelzele yaratacaktır.