Yalnız Kurt Rüzgarı Tersine Çevirebilecek mi? 13.Bölüm'de Ortalık Karışık

Yalnız Kurt Rüzgarı Tersine Çevirebilecek mi? 13.Bölüm'de Ortalık Karışık
Yalnız Kurt Rüzgarı Tersine Çevirebilecek mi? 13.Bölüm'de Ortalık Karışık... ATV'de cuma akşamları sevilerek izlenen dizi Yalnız Kurt'ta bu hafta yine ortalık karışık. Ağalar birbirine düşerken, içerideki adam Yalnız Kurt ise olayları çözme peşinde. Bir yandan kendini gizlemeye devam ederken bir yandan da hainlerin planlarını bozmaya çalışıyor. Zorlu görevde tek başına mücadelesi heyecanla devam ediyor. Yalnız Kurt 13.Bölümü ile yine meraklandıracak.

Doğan kurulan bombayı iftar çadırından almayı başarır ancak bombadan kurtulmak için çok fazla vakti kalmamıştır. Nazar’ı bulan Altay ise bombanın patlama sesini duyunca bir anda dehşete düşer. Bombayı koyan Nazar’ı kıskıvrak yakalayan Altay, ondan fena halde hesap sorar.

Golyat, Yıldırım Projesi’nin intikamını almak için KOD 74 adlı planını devreye sokar ve ulusal güvenliği tehdit eden Amerikan ajanları tarafından hazırlanan yeni görevler Mira’ya teslim edilir. Mira ve Nizam Türkiye’de ortalığı karıştıracak kaos, milleti gerecek kargaşa ve zor durumda bırakacak karışıklık çıkarmayı hedefleyen yeni görevlerinden ötürü hırslı ve çok heyecanlıdırlar. Nizam Türkiye'yi zora sokmak için sınır ötesi göreve giderken Mira ise Türkiye içindeki planlanan karışıklığı yönetecektir.


Nizam’ın sınır ötesi göreve gittiğini öğrenen Viking ve Sare ise onu engellemek ve hainliğini durdurmak için onun peşine düşerler. Ahmet kargaşadan dolayı karışan sokakları teskin etmeye çalışırken Altay da sokak olaylarını engellemek için elinden geleni yapacaktır. Tüm bunlar olurken de Doğan’ın yerini almak isteyen ve bunun üzerinden planlar hazırlayan biri daha vardır.


Nazar, Altay’ın elinden kaçıp kurtulmayı deneyecek ancak kurtulabilecek mi? Kod 74 planları nedir ve ilk hedefi tam olarak neresidir? Nizam’ın sınır ötesindeki yapacağı görevi nedir? Viking ve Sare Nizam'ın bu görevini öğrenebilecekler mi? Doğan’ın yerini almak isteyen ve bunun için çabalayan kişi kimdir?

Doğan ile Bevar Karşı Karşıya!

İstanbul sokaklarında yeni mafya olarak ortaya çıkan Bevar, Doğan'ın karşısında yer alıyor. Bu karşı karşıya gelmede büyük çatışmalar yaşanacak ve mafyalar birbirini kıracak. Bu Kumandan'ın işine gelecek ve iki mafyayı birbirine düşürecek.