Üç Kız Kardeş'i Perişan Eden Ölüm! Diziden Ayrılıyor mu?

Üç Kız Kardeş'i Perişan Eden Ölüm! Diziden Ayrılıyor mu?
Üç Kız Kardeş'i Perişan Eden Ölüm! Diziden Ayrılıyor mu?... Kanal D'de salı günleri izleyicisi ile buluşan Üç Kız Kardeş'te bu hafta şok eden bir olay yaşandı. Sadık'a atılan hırsızlık iftirası onun hayatına mal olacak mı? Üç Kız Kardeş'in 10.bölümünde neler yaşanacak? Üç Kız Kardeş 26 Nisan Salı gününde ekranlarda olacak.

Rüçhan'ın Sadık'ı hırsızlık iftirası ile suçlamasından sonra kalbi dayanamayan Sadık fenalaşarak yere yığılır. Hastaneye kaldırılan Sadık'ın durumu tehlikeli bir boyuttadır. Türkan babasının bu hale gelmesinden Rüçhan'ı sorumlu tutar.

İclal Aydın'ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş 10.bölümü ile ekranlara gelecek. Her hafta heyecanlandıran sahneleri ile merakla beklenen Üç Kız Kardeş'te bu hafta yine hüzünlü sahneler yer alacak. Zira Üç Kız Kardeş'in babası Sadık kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu olan Sadık'ın durumu kritik.

Türkan Rüçhan'ın yaptığı zorbalıklara katlanmak zorunda kalırken bir yandan da Somer'in boşama tehditleri ile karşı karşıyadır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de babası Rüçhan'ın yüzünden hastanelik olur. Hayat mücadelesi veren babası için Rüçhan'ın ve Somer'in karşısına geçen Türkan eğer babası ölürse katilinin onlar olacağını yüzlerine söyler.