TRT 1 Masumlar Apartmanı 67.Bölüm Tek Parça İzle 19 Nisan Salı

TRT 1 Masumlar Apartmanı 67.Bölüm Tek Parça İzle 19 Nisan Salı
TRT 1 Masumlar Apartmanı 67.Bölüm Tek Parça İzle 19 Nisan Salı... TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı'nda bu hafta neler olacak? Masumlar Apartmanı 67.Bölüm 19 Nisan Salı saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


Ceylan, kazanın ardından hastaneye kaldırılır. Han, endişe içinde doktorun vereceği haberi beklerken bir yandan da suçluluk duygusuyla boğuşur. Üstelik, kazanın sonuçları sadece onlar için değil, başkaları için de ağırdır. Han’ın yine çöplüğe sığınmaktan başka çaresi kalmaz. Burada yaşadığı bir karşılaşma ise hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır.

Gülben, hem Han hem de Safiye için endişelenirken, babasının yaptığı bir şey onu derinden etkiler. Memduh’un biyopsi sonucu hazırdır ancak Ege’yle birlikte hastaneye giderlerken, sonucu öğrenmeyi bir gün daha ertelemek ister. Onun yerine, torunuyla birlikte bir hayalini gerçekleştirecektir. Safiye, doktor hanımın ziyaretinden sonra belki de herkes için dönüm noktası olacak bir karar verir. Gidip o kişiyle vedalaşacaktır.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ