Sosyal Medya

Tozkoparan İskender Son Bölüm 21.Bölüm Tek Parça İzle 2 Mayıs

Tozkoparan İskender Son Bölüm 21.Bölüm Tek Parça İzle 2 Mayıs... TRT1'in sevilerek izlenen dizisi Tozkoparan İskender yeni bölümleri ile pazar günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı bölümleri ve beğenilen sahnelerin yer aldığı Tozkoparan İskender 21.Bölümü ile 2 Mayıs Pazar saat 16:00'den itibaren izleyicisinin karşısına geçiyor. Tozkoparan İskender'de bu hafta neler olacak?


 

 

TOZKOPARAN 21.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güçlerini yeniden kazanan İskender, Salih ve Rüya ile mutlu bir güne uyanır. Kahvaltı için ekmek almaya çıkan İskender, yolda daha önce iki kez karşılaştığı eşkıya Cengiz’i görür. Cengiz’in peşine düşen İskender eve gelmeyince Rüya ve Salih paniğe kapılırlar. Duruma bakılırsa Mavi Ay’ın da İskender’in nerede olduğuna ilişkin bir bilgisi yoktur. Mavi Ay’ın panik halinden şüphelenen Kasırga da sonunda İskender’in kayıp olduğu bilgisine ulaşır. Haberin yayılmasıyla birlikte herkes İskender’i bulmak için seferber olurken, Fikri’nin aklına bir fikir gelir. Cihangir’in İskender’i kaçırmış olabileceğinden şüphelenen Fikri, Salih’i de yanına alarak Giovanni’yi sıkıştırır. Tüm bunlar olurken İskender, izbe bir mekânda Cengiz ve adamlarıyla hesaplaşmaktadır. Cengiz’in İskender’in zihgirini ele geçirmesiyle birlikte zihgirine bir şey olmasından korkan İskender çaresiz kalır ve teslim olur. Kaçmak için bir yol arayan İskender’in karşısına bir anda tanıdık bir yüz çıkar. Bu yüz Giovanni’den başkası değildir.

Cengiz’in İskender ile karşılaşması bir tesadüf mü? İskender, Cengiz ve adamlarını alt edebilecek mi? Mavi Ay ve Kasırga İskender’in nerede olduğunu bulabilecek mi? İskender’in kaçırıldığı yerde bir anda karşısına çıkan Giovanni ne yapmak istiyor? İskender kurtulup ailesine ve arkadaşlarına kavuşabilecek mi?


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları