Teşkilatta Çağlar Yıldırımdan Nasıl Kurtulacak? 44.Bölümde Heyecan Dorukta

Teşkilatta Çağlar Yıldırımdan Nasıl Kurtulacak? 44.Bölümde Heyecan Dorukta
Teşkilatta Çağlar Yıldırımdan Nasıl Kurtulacak? 44.Bölümde Heyecan Dorukta... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Teşkilat heyecanlandıran bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden meraklandıran sahneleri ve nefes kesen bölümleri ile Teşkilat her hafta en çok izlenen dizilerden olmayı başarıyor. Bu hafta da Teşkilat bomba gibi!

Teröristlerin yapacağı planı çözmek için harekete geçen Teşkilat ekibi bu kez büyük oynuyor ve Yıldırım'ı ele geçirmek için harekete geçiyor. Tabi ki de bu operasyonda en etkili kişi Çağlar olacak. Yıldırım'ın mekanına giren Çağlar silahı Yıldırım'ın kafasına dayıyor ancak Yıldırım'ın adamları Çağlar'ı çepeçevre kuşatıyor.


Peki Çağlar buradan nasıl kurtulacak. İstedikleri bilgiyi Yıldırım'dan alabilecekler mi? Meraklandıran 44.bölümü ile Teşkilat 24 Nisan Pazar günü TRT 1'de olacak.

Geçen Bölüm'de Neler Yaşanmıştı?

Serdar, Lucas’tan babasının ölmediğini ve hayatta olduğunu öğrenmiştir. Tüm hayatı ve tüm geçmişi bu hesapsız bilgi dolayısıyla bir anda tuzla buz olur ve kafası karmakarışıktır.

Ekip, Lucas bu büyük hamlesinden sonra aklı karışan Serdar’ı korumak ve ona yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapar ancak Alman istihbaratı hiç gecikmeden Serdar’ın peşine düşmüştür bile.


Diğer yanda Şirket, Yıldırım aracılığıyla uzun zamandan beri üzerinde detaylıca çalıştığı Türk savunma sistemlerini çökermek amacıyla planladığı hain planını devreye sokmuştur. Bu planla ilgili gizli kaynaklarından istihbarat alıp engellemek için derhal harekete geçen ekip, hiç beklemedikleri ve ummadıkları bir kişiden gelen yardımı alır.

Bu yardım başta Halit Başkan olmak üzere tüm ekibi derinden sarsacak olayların da bir nevi tetikleyicisi olacaktır.