Teşkilat Dizisinde Kriz Çıktı! Bir Oyuncu Daha Gidiyor

Teşkilat Dizisinde Kriz Çıktı! Bir Oyuncu Daha Gidiyor
Teşkilat Dizisinde Kriz Çıktı! Bir Oyuncu Daha Gidiyor... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Teşkilat 44.bölümü ile ekranlara geldi. Ceren karakterinin diziden ayrılması gündem olurken, gelecek haftalarda ise bir oyuncunun daha diziye veda edeceği iddia edildi.

Ceren değil Ayşe!

Halit Başkan'ın kızı olduğu ortaya çıkan Ceren'in son sahnesi izleyenleri hüzne boğdu. Halit Başkan insanların canını kurtarmak için kendi kızının canına kıyarken baba ile kızın son anları yürek yaktı. Kızına seslenen Halit Başkan Ceren'in gerçekte Ayşe olduğunu söyledi.


Ceren'in ölümü başta Halit Başkan olmak üzere tüm ekibi alt üst etti. Ceren’in, Halit Başkan’ın yıllar önce hayatını kaybettiği sandığı kızı olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasıyla Halit’in geçmişinde bir sayfa kapanmış oldu.

Ancak Yıldırım’ı ele geçirmek için ortaya yeni bir neden daha çıktı. Yıldırım’dan intikam almak için ardına düşen Halit’in bu yolda en büyük yardımcısı Serdardır. Serdar’ın da Yıldırım’dan babasıyla alakalı olarak öğreneceği bilgiler vardır. Yıldırım’ı ele geçirmeye çalıştıklarında ise karşılarına sürpriz bir kişi çıkar.


Diğer yandan milli savunma sistemleri için planlanan hain saldırı tehdidinin hala devam ettiği anlaşılır. Bu tehlikeyi bertaraf etmek için ‘Doktor’ kod adlı teröriste bir an önce ulaşılması lazımdır. Doktor ve Yıldırım’ın hedefinde ise İstiklal Projesi’nin baş kahramanları vardır. Ekip dört bir yandan bu saldırıyı durdurmaya çalışırken yeni bir tehlike daha onları beklemektedir.

Gelecek Bölümlerde Diziden Bir Oyuncu Daha mı Ayrılıyor?

Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosundan bir isim daha ayrılacağı iddia edildi. Diziye sonradan gelen ve teröristlerin en büyük başlarından olan Yıldırım'ın gelecek hafta veya sonraki hafta diziden ayrılacağı iddia ediliyor.