Teşkilat Dizisi Son Bölüm Tek Parça Full İzle 17 Nisan Pazar

Teşkilat Dizisi Son Bölüm Tek Parça Full İzle 17 Nisan Pazar
Teşkilat Dizisi Son Bölüm Tek Parça Full İzle 17 Nisan Pazar... TRT 1'de pazar akşamlarını heyecanlı ve eğlenceli hale getiren dizi Teşkilat yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına geçiyor. 43.Bölümü ile 17 Nisan Pazar günü saat 20:00'de yayınlanacak olan 43.Bölüm'de neler yaşanacak?

Ekip, Yıldırım’ın özel kasasını ele geçirdikten sonra içinden çıkan belgeler Serdar’ın kafasının karışmasına sebep olur. Serdar’ın babasının fotoğrafının Yıldırım’ın gizli belgeleri arasında ne işi vardır? 

Serdar bağlantıyı çözmeye çalışırken, belgeleri inceleyen ekip Yıldırım’ın tüm işlerini yürüten dört kritik adamının peşine düşer. Yapılan operasyon sonrası Alman istihbaratı ve Türk istihbaratı arasında sürpriz gelişmeler yaşanır. 

Lukas ve Yıldırım kaçış için planlama yaparken beklemedikleri bir ihanete uğrarlar. Serdar ise Mete Başkan’ın ona bıraktığı ipuçlarından önemli bir bilgiye ulaşır. Ekip ve Serdar önemli bir yol ayrımının eşiğine gelirler.

Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Bülent Bilgiç, Hilal Öztunca, Lara Domaç,Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl rol alıyor. Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıel ve Burak Müjdeci oturuyor.

TEŞKİLAT 43.BÖLÜM 17 NİSAN PAZAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ