Teşkilat 20.Bölüm Tek Parça Full İzle 31 Ekim Pazar

Teşkilat 20.Bölüm Tek Parça Full İzle 31 Ekim Pazar
TRT 1'in pazar günleri yayınlanan dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı haftadan beri reytinglerin vazgeçilmezi haline gelen Teşkilat'ta bu hafta neler yaşanacak? Teşkilat 20.Bölümü ile 31 Ekim Pazar saat 20:00'den itibaren TRT 1'de yayınlanacak.

Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David'i açığa çıkarmaktır. Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar'ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir. Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David'in yakalanmasını engellemek için Çetin'i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar’ın Ceren'le ilgili şüpheleri sürmektedir.

 

TEŞKİLAT 20.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Teşkilat’ın yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Başrollerinde ise Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Bülent Bilgiç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl yer alıyor.