Sosyal Medya

Teşkilat 16.Bölüm Tek Parça Full İzle 3 Ekim Pazar

Teşkilat 16.Bölüm Tek Parça Full İzle 3 Ekim Pazar...Teşkilat'ın yeni sezonundan 16. bölümü izleyicisiyle buluşuyor. Yeni oyuncuların da katılmasıyla birlikte daha da güçlenen kadrosuyla ekranlarda yer alacak olan Teşkilat 15. bölüme Serdar'ın hafızasını yitirmesiyle birlikte ekip arkadaşını rehin alıp onu öldürmeye çalışması damga vurdu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Teşkilat 16.Bölüm Tek Parça Full İzle...


 

 

TEŞKİLAT 16.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Teşkilat 16. bölümde neler olacak:

 
Zehra’nın eski eşi Kemal’in de içinde mühendis olarak bulunduğu Mavi Vatan gemisi, içeri sızan Simon adındaki bir ‘Uyuyan’ tarafından patlatılmıştır. Patlamanın etkisiyle Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşanması ihtimali ortaya çıkar. Olayın aydınlatılması için uluslararası bir araştırma komisyonu kurulmasına karar verilirken, bu komisyonun vereceği kararlar sonucu Türkiye’nin ağır cezalarla karşılaşması söz konusudur. 

 
Diğer yanda Ceren ekip tarafından yakalanmıştır. Ceren’in vereceği bilgiler hayati önem taşımaktadır ancak Ceren konuşmak için çok kritik bir şart öne sürer. Serdar’ın durumu gün geçtikçe iyiye gitse de Zehra’nın hala şüpheleri vardır. Ekip ise bir an önce Mavi Vatan’a yapılanın bir sabotaj olduğunu ortaya çıkaracak kanıtları elde etmek zorundadır. 

 

 

Bu hedef doğrultusunda Ceren’i yanlarına alarak zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu yolculukta ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir.
 

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları