Teşkilat’ta Hüzünlendiren Veda Kendi Kızını Vurdu Herkes Ağladı! İşte 44.Bölüm’de Yaşanacaklar

Teşkilat’ta Hüzünlendiren Veda Kendi Kızını Vurdu Herkes Ağladı! İşte 44.Bölüm’de Yaşanacaklar
Teşkilat’ta Hüzünlendiren Veda Kendi Kızını Vurdu Herkes Ağladı! İşte 44.Bölüm’de Yaşanacaklar... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Teşkilat pazar günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Her hafta reytinglerde en üst sıralarda yer almayı başaran Teşkilat birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile pazar günlerinin iddialısı olmayı başarıyor. Geçtiğimiz hafta 43.bölümü ile ekranlara gelen Teşkilat'ın bu hafta yayınlanacak 44.bölümünde işler yine karışık. Dizide 43 bölüm boyunca en hareketli sahnelerde yer alan Ceren artık diziye veda ediyor.

Başrol oyuncusu Çağlar ile sevgili olarak diziye başlayan Ceren karakteri, Teşkilat'ın büyük mücadeleler ile karşısında durduğu terör örgütlerine hizmet etmişti. Bir yanda Teşkilat'ın en sadık adamı olan Çağlar, diğer yanda ise teröristler için Çağlar'ı bile kullanmaya çekinmeyen Ceren.

Çağlar'ın Ceren'den şüphelenmesi ile başlayan hikayede Ceren'in terörist gruplara hizmet ettiği gerçeği gün yüzüne çıkınca Çağlar Ceren'den vazgeçti ancak birkaç kez onu öldürüp öldürmeme konusunda verdiği sınavda öldürmemeyi tercih etmişti.


Ancak son bölümde Ceren karakteri diziden fena diyeceğimiz bir şekilde ayrılıyor. Teşkilat'ın Mete'den sonra başkanlık görevini yürüten Halit Ceren'in kendi kızı olduğunu fark etmesinden sonra bu acı ile yüzleşiyor. Kızını ikna etmeyi başaramayan Halit Başkan son çare olarak onun hayatına kıyıyor.

Bunun acısı ile intikamını almak için yola çıkan Halit Başkan'ın hedefinde ise Yıldırım var. Yıldırım'ı yakalamak için plana girişen Halit Başkan tek başına baskın vermeye çalışırken zor duruma düşer ve Çağlar tarafından kurtarılır. Ekip bir yandan teröristlerin önemli yerlerine baskın yaparak onlara ağır zarar verirken Çağlar ile Halit de Yıldırım'ın peşindedir. 

Çağlar'ı gafil avlayan Yıldırım'ın adamları Çağlar'ın etrafını sararken bu durumdan Çağlar nasıl kurtulacak? İşte meraklandıran 44.bölüm fragmanı: