Sosyal Medya

Son Yaz Dizisi Final 26.Bölüm Tek Parça Full İzle 16 Ekim Cumartesi

Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Son Yaz Final bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Son Yaz 26.Bölümü ile 16 Ekim Cumartesi saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Son Yaz Dizisi 26.Bölüm Tek Parça Full İzle...


 

Son Yaz 26. Bölüm | Kaçma Artık Benden...(FİNAL)
 
Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiştir. Akgün ise kaçak durumdadır. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay olacaktır. Sare Akay, Son Yaz evrenine sırlarıyla birlikte girecek ve bütün dengeleri değiştirecektir.

 
Bir istihbarat çalışanı olan Sare  Akay, organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçer. Çünkü İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik etmektedir.
  Onları bitirmek için yardıma ihtiyacı vardır. Ve Savcı Selim Kara’dan yardım isteyecektir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü ne Selim artık eski Selim’dir; ne Akgün eski Akgün… Ne de Yağmur eski Yağmur… Artık onlar, ortak bir acının bedelini farklı farklı ödeyen insanlardır.
 
OYUNCULAR: Alperen Duymaz, Ali Atay, Birce Akalay, Hafsanur Sancaktutan, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yılmaz Bayraktar, Yasemin Yazıcı, Yunus Narin, Zuhal Gencer, Onur Bay, Yaprak Medine, Tayfun Sav, Ata Nedim Arman, Cengiz Okuyucu, İlda Özgürel.

 

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları