Seversin 2. Bölüm Bugün Tek Parça İzle

Seversin 2. Bölüm Bugün Tek Parça İzle
Asya ve Tolga arasında büyük çatışma! Dizi çekimleri başlamıştır ancak Asya ve Tolga arasında gerilim çanları çalmaktadır. Hem Asya hem Tolga birbirlerine hayatı zindan etmek için uğraşır!

Tolga ve Asya çekimlere başlıyor!

Asya'nın ailesi sorun çıkartır ancak olanlar olacaktır. Tolga ve Asya dizi çekimlerine başlarlar. Peki ikilinin uyumu nasıl olacak?

Seversin yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

Seversin 2. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Seversin yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

Asya, dizide oynama teklifini reddeder. Selin ve Suzan meseleye el koyup Nazlı'yı kendi taraflarına çekince Nazlı, Asya'yı dizide oynaması için ikna eder. Şerife de kızlarının arkasında duracaktır. Kadir, Asya'nın bu kararına çok bozulsa da elinden bir şey gelmez.

Asya bütün pürüzleri atlatarak oyunculuğa başlar ama onu bekleyen asıl tehlike Tolga Tuna'dır. Tolga, Asya'nın başarılı olamayacağına inandığından onu bu işten bir an evvel uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Set ortamı Tolga'nın küçüklüğünden beri aşina olduğu bir şeyken Asya sudan çıkmış balık gibidir. Ama Tolga bunu fırsat bilip Asya'yı ezerek dizi setinin tek starı olmaya çalışırken, Asya'yı küçümsemesinin bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin 2. Bölüm Tek Parça İzle

Seversin 2. Bölüm Fragmanı