Sosyal Medya

Özlem ve Yasin ile Mutfağım Şahane 1 Kasım Pazartesi Son Bölüm İzle Kanal 7

Kanal 7 Mutfağım Şahane 1 Kasım Pazartesi Son Bölüm İzle!...Kanal 7'nin sevilerek ve beğenilerek izlenen programı Mutfağım Şahane yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden lezzetli yemekler ve meraklandıran bölümleri ile izleyenlerin vazgeçilmezi olan Mutfağım Şahane 27 Ekim Çarşamba saat 14:30'den itibaren yayınlanacak.


 

ÖZLEM TUNCA VE YASİN ESİRGENÇ “MUTFAĞIM ŞAHANE” İLE EVLERE KONUK OLUYOR
 
Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane hafta içi 14:30’da Kanal 7’de…

MUTFAĞIM ŞAHANE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile evlere konuk oluyor. Mutfağım Şahane Anadolu’yu karış karış gezip her yöreden farklı lezzetleri izleyici karşısına çıkarıyor.

 
Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile ekranlardaki yerini alıyor. Balıkesir’in höşmerimi, Kayseri’nin mantısı, Trabzon’un muhlaması… Karavanlarıyla Türkiye’yi adım adım gezen Mutfağım Şahane ekibi, yöresel lezzetleri, yöre insanlarının uygulamalı anlatımıyla izleyiciye aktarıyor. Yasin Esirgenç ile Özlem Tunca’nın içten ve samimi sunumu, Türkiye’nin sıcak insanlarının misafirperverliğiyle Mutfağım Şahane’de yeni lezzetlere yelken açılıuyor.
 
Karavanlarıyla yurdun güzel manzaralarını yerinde gören Mutfağım Şahane ekibi lezzetli yemeklerle sofraları, benzersiz görüntülerle de ruhları şenlendiriyor.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları