Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizi Açıklaması Sevenlerini Heyecanlandırdı

Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizi Açıklaması Sevenlerini Heyecanlandırdı
Kurtlarvadisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri ile seyircinin gönlünde büyük bir beğeni toplayan Oktay Kaynarca'dan yeni dizi hamlesi geldi. Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi ne zaman başlayacak? dizinin konusu ne olacak? dizi çekimleri başladı mı?

Türk televizyonlarında yayınlanan mafya dizilerinin neredeyse olmazsa olmazı konumuna gelen Oktay Kaynarca'dan yeni dizisi ile ilgili açıklama geldi. 

Geçtiğimiz dönemde ATV'de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile sevenlerinin gönlünde taht kuran Oktay Kaynarca yeni dönemde dizinin yayında olmaması sonucu kolları sıvayarak büyük bir yapım projesine girişti. 

Uzun yıllar dostluk yaptığı Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte Güzel Adamlar isiminde bir yapım şirketi kuran Oktay Kaynarca'nın artık kendi dizilerini kendi yapım şirketi aracılığı ile çekeceğini duyurdu. 

Güzel Adamlar yapım şirketinin çok yakında çekimlerine başlyacağı bir dizi projesi için hazırlıklarını sürdürdüğü ve Haziran ayı içerisinde dizinin çekimlerine başlanacağı belirtildi. 

OKTAY KAYNARCA OYNAYACAK MI?

Yeni dizide Oktay Kaynarca’nın başrolde yer almayacağı ve tercihini arka planda yapımcı kimliği kullanmaktan yana yaptığı biliniyor. Eylül ayında atv ekranlarında yayınlanması beklenen diziyle ilgili hazırlıkların son aşamasına gelindiğini de ilk kez açıkladı oyuncu.

“Çekimlere başlamadık. Haziran ayın içerisinde başlayacağız. Çok yoğun bir şekilde çalışılıyor. Her aşamasından itibaren çalışılıyor. Senaryo ve cast çalışmaları yapılıyor, ekip kurma çalışmaları yapılıyor. Çok sancılı bir dönem, o yüzden çok yoğun çalışıyoruz” diye konuştu Oktay Kaynarca.

Yeni sezonun lokomotifi olacak bir dizi olduğunu daha önceki söylemlerinde dile getirmişti Oktay Kaynarca. Bu sözlerle beklentileri de bir hayli yükselten Kaynarca’nın, son derece sıkı bir ön çalışma yapılan dizi için yoğun bir hazırlık sürecinde oldukları da gündemde.

GÜZEL ADAM YAPIMCISI KAYNARCA

İşin kamera arkasına geçen Kaynarca, çekimler başlamadan önce sürekli toplantı yaparak dizinin her aşamasını planlamaya çalıştıklarını anlattı ve yapımcı olmanın da zorluklarını ifade etti. Oyuncu, “Sadece oyuncu olarak değil, yapımcı olarak bu sorumluluğu üstlenmek önemli. Çok önemli bir yük sırtımızda. Onun sorumluluğunu mümkün olduğunca iyi taşımaya çalışacağız.” diye konuştu.


Oyuncu kadrosu ile ilgili bir açıklama yapmayan Oktay Kaynarca, görüşmelerin devam ettiğini de sözlerine ekledi ve şöyle devam etti: “Bu bir dizi film ve ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Dizi filmlerde yolculuk çok önemlidir, ekip ruhu çok önemlidir. O ekip ruhuna talip olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Kamera önünde olduğu gibi kamera arkasında da uyumlu arkadaşlarımızla, bizimle o yolculuğu yapabilecek bir kadro kurmaya çalışıyoruz. O yüzden biraz titizleniyoruz.”


Yaz dönemini yoğun bir şekilde çalışacaklarını anlatan Oktay Kaynarca, ayrıca bir gösteri hazırlığı içinde de olduğunu söyledi. Usta oyuncu, müzisyen Ender Balkır ile birlikte “Gönül gel seninle muhabbet edelim” tarzında bir gösteri planladıklarını anlattı.