Sosyal Medya

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle Tek Parça İzle 2 Aralık Perşembe

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle Tek Parça İzle 2 Aralık Perşembe... ATV'nin vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert kayıpları bulmaya, cinayetleri çözmeye devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine birbirinden önemli olaylar ele alınacak. Adaletin tecellisi için herkes birlik olacak. Ekibi ile Müge Anlı ve tüm Türkiye haksızlığın karşısında yer alacak. Müge Anlı yeni bölümü ile bugün saat 10:00'dan itibaren ekranlarda olacak.


 
17 yaşındaki kızının kaçırıldığını iddia ederek Müge Anlı'nın programına çıkan baba, "İnşaatlarda çalışarak, lağım temizleyerek kızım savcı, hakim olacak diye mücadele ediyordum. Prensesimi elimden aldılar" diyerek feryat etti. Acılı babanın anlattıkları stüdyodakilere duygusal anlar yaşattı.
 
Ankara Keçiören'de yaşayan 17 yaşındaki Fazile Evran, 9 Kasım Salı günü, okula gitmek üzere evden ayrıldı. Bir daha da geri dönmedi. Kızının daha önce amcasının kızını kaçıran Tugay Gideroğlu tarafından kaçırıldığını iddia eden inşaat işçisi Metin Evran, gözyaşları içinde araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istedi.

 
GÖZYAŞLARI İÇİNDE FERYAT ETTİ
 
Günlerdir sesini dahi duymadığı kızının eşyalarıyla canlı yayına çıkan Evran, "İnşaatlarda çalışarak, lağım temizleyerek kızım savcı, hakim olacak diye mücadele ediyordum. Yalvarıyorum, hiç mi vicdanınız yok? Sizin de evladınız yok mu? Neden saklıyorsunuz evladımı? Yavrumun 23 gündür rüzgarlardan kokusunu içime çekiyorum.

 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 2 ARALIK PERŞEMBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları