Sosyal Medya

Mucize Doktor 62.Bölüm Son Bölüm İzle 13 Mayıs Perşembe

Mucize Doktor 62.Bölüm Son Bölüm İzle 13 Mayıs Perşembe.... Fox TV'de perşembe günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Mucize Doktor 62.Bölümü ile 13 Mayıs Perşembe saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor. Ali Vefa'nın etrafında dönen olayların merak edilerek izlendiği Mucize Doktor sevilerek takip edilmeye devam ediyor.


 

Ali artık bir uzman hekimdir. Ama şimdi de önünde son derece zorlu bir karar vardır; o da hangi ihtisas alanını seçeceğidir. Ferman ve Muhsin, ayrı ayrı Ali’yi kendi alanlarına çekmeye çalışırlar. Diğer taraftan başka bir hastaneden yapılan olağanüstü bir hata iki ailenin kaderini kökünden değiştirirken Nazlı geceyi Ali’de geçirmek için planlar yapmaktadır. Ali bir yandan da evlilik telaşıyla uğraşırken sonunda karar anı gelir çatar. Ali hangi alanda uzmanlaşacaktır? Ferman gibi kalp mi? Muhsin ve Adil Hoca gibi beyin mi?

 


 

MUCİZE DOKTOR 62.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk’un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali’yle çalışamayacakları için mutsuzdur. Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin’in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı’nın yaklaşan doğum günüdür. Ali, doğum gününde kendi sürprizini yapacaktır. Diğer taraftan Ferman, Ali’yi Muhsin’den korumanın alışılmadık bir yolunu bulur. Hem özel hem de profesyonel hayatında çok büyük kararların eşiğine gelen Ali, bu kadar hızlı bir ilerlemeyi kaldırabilecek midir?


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları