Milli Eğitim Bakanı : 'Yüz yüze eğitimin yerini hiçbir şey tutamaz'

Milli Eğitim Bakanı : 'Yüz yüze eğitimin yerini hiçbir şey tutamaz'
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2021-2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bakan Özer, ülkenin dört bir yanında çocukların, okulları ve öğretmenleriyle buluştuğunu söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yüz yüze eğitimin yerini hiçbir şeyin tutamayacağını belirterek, "En kıymetli varlıklarımızı, evlatlarımızı, korumak için tüm tedbirlerin alındığından emin ve müsterih bir biçimde başlamak bizim en büyük önceliğimizdi. Bu konuda gereken tüm çalışmaların yapıldığını net bir dille söylemek isterim." değerlendirmesinde bulundu.
 
Özer, 2021-2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bugün ülkenin dört bir yanında çocukların, okulları ve öğretmenleriyle buluştuğunu belirtti.
 
"Yüz yüze eğitime hasret kaldığımız o uzun sürenin ardından artık nihayet gerekli şartlar oluşturulmuş, tüm önlemler alınmış şekilde birbirimize merhaba demenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz." ifadesini kullanan Özer, öğrencilerden öğretmenlere, eğitim çalışanlarından velilere, eğitimin tüm paydaşlarıyla bilimin ışığında alınacak her türlü tedbir ve el birliğiyle okulları açık tutmanın çabası içinde olunacağını vurguladı.
 
Kaynak: Gaste24