Sosyal Medya

Memet Özer İle Mutfakta Bu Hafta Konukları Kim? 27 Kasım Cumartesi

Memet Özer İle Mutfakta Bu Hafta Konukları Kimler? 27 Kasım Cumartesi... Fox TV'nin cumartesi günleri yayınlanan programı Memet Özer ile Mutfakta sevilerek takip edilmeye devam ediyor. Ünlü şef Memet Özer'in lezzetli tariflerini izlerken bir yandan da konukları ile hoş sohbeti ile eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. 362.Bölümü ile 27 Kasım Cumartesi saat 11:15'ten itibaren Fox TV'de yayınlanacak Memet Özer ile Mutfakta izleyicisi ile buluşacak. Bu haftanın konukları kim olacak?


 

Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında ağırlarken bir yandan güncel sohbetler ediyor, bir yandan da lezzetli yemek tarifleri sunuyor.

Memet Özer ile Mutfakta'nın bu haftaki konuğu Çağla Şikel oluyor.

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR?

Çağla Şikel 2 Ocak 1979'da doğan, Türk balerin, manken, oyuncu ve sunucu ve sinema ve dizi oyuncusudur.
 
Çağla Şikel, 2 Ocak 1979'da, Asuman ve Hüseyin Şikel çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Mali müşavir olan babası Karslı bir Azerbaycanlı, ev hanımı olan annesi ise Çerkes kökenleri de bulunan bir Adanalıdır. Berna adında bir ablası vardır.

 
Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985-1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990-1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lise öğrenimini bitirip ardından 1997-1999 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları