Sosyal Medya

Maveraya Yolculuk 23.Bölüm Tek Parça Full İzle 4 Mayıs Salı

Maveraya Yolculuk 23.Bölüm Tek Parça Full İzle 4 Mayıs Salı.... TRT1'in Ramazan boyunca her gece yayınlanacak dizisi Maveraya Yolculuk yeni bölümü ile 4 Mayıs Salı günü ekranlara geliyor. Meraklandıran sahneleri ve beğenilerek izlenen bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Maveraya Yolculuk'un 23.Bölümünde neler yaşanacak?


 

Uygarlığımızın büyük ışığı Hace Ahmet Yesevi’nin verdiği büyük mücadeleyi anlatan Mavera dizisinin oyuncu kadrosunda; Korel Cezayirli, Görkem Sevindik, Tansel Öngel, Sinan Tuzcu, Hasan Küçükçetin, Ferit Kaya, Adrian Can, Evren Erler, Mehmet Korhan Fırat, Nusret Çetinel, Erdem Ergüney, Nur Berfin Çiroğlu, Dilara Yeşilyaprak, Recep Usta, Sedat Mert, Muharrem Özcan, Demircan Kaçel, Handan Yıldırım, Haydar Köyel, Atilla Öner, Arben Akış, Volkan Uygun, Alper Türedi, Şükran Karanlık, Alkan Kızılırmak ve Zara rol alıyor.

 

MAVERAYA YOLCULUK 23.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 

 

Birbirinden iddialı yapımlara imza atarak izlenme rekorları kıran TRT 1’de yeni bir dizi daha başlıyor: “Mavera” Hâce Ahmed Yesevi’nin destansı hikayesini anlatan 'Mavera' dizisi Ramazan ayı boyunca her gün saat 23.45’de TRT 1 ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, tarihteki ilk Alperenlerin hikayesi Mavera, Yusuf Hemedani tarafından Bağdat’a gönderilen Hace Ahmed Yesevi’nin o dönem adeta küçük bir dünya olan Bağdat’ta verdiği dirlik ve beraberliğin mücadelesini konu alıyor. Hâce’nin hikmetli nefesi; insanların ruhuna dokundukça, saflar belirginleşiyor.


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları