Masumlar Apartmanı'nda 67 Bölüm Sonra Bir İlk! İlk Defa Kıyafet Giydi

Masumlar Apartmanı'nda 67 Bölüm Sonra Bir İlk! İlk Defa Kıyafet Giydi
Masumlar Apartmanı'nda 67 Bölüm Sonra Bir İlk! İlk Defa Kıyafet Giydi... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Masumlar Apartmanı 67.bölümü ile geçtiğimiz salı gününde ekranlara geldi. İlk günden beri her bölümü ile adından söz ettiren Masumlar Apartmanı'nda bu hafta bir detay yine gözden kaçmadı. Dikkatli izleyicilerin hemen fark ettiği bu sahnede Safiye 67 bölüm sonra bir ilke imza attı.

Safiye, annesinin esaretinden kurtularak her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol kat etmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi asla söz konusu olamaz. Bu durum Han’la aralarında ciddi bir problemle ve restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye’nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olmak için elinden geleni yapar. Hatırlattığı bir şey ise, Safiye’yi il günden bugüne kadar ertelediği bir adımı daha atması için cesaretlendirir.


Han, bir yandan sevimli köpeği Kurşun’u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan’ın yanında olarak onun sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için elinden geldiğince çabalar. Han’ın bu yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan’ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlayacaktır.

O sırada babaları Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.


Annesinin esareti altında bunca zamana kadar yaşamadığı sorun kalmayan Safiye'de son zamanlarda bir değişiklik daha göze çarpar. Her bölümde annesinin istediği elbiseleri giyen Safiye sonunda ilk defa kendi beğendiği bir elbiseyi giymeyi başarır.