Masumlar Apartmanı Final mi Yapacak! 68.Bölümde Beklenmedik Olaylar

Masumlar Apartmanı Final mi Yapacak! 68.Bölümde Beklenmedik Olaylar
Masumlar Apartmanı Final mi Yapacak! 68.Bölümde Beklenmedik Olaylar... TRT 1'in salı günleri izleyicisi ile buluşan dizisi Masumlar Apartmanı 68.Bölümü ile ekranlara gelecek. Yayınlandığı günden beri beğenilerek izlenen dizinin bu bölümünde Safiye bir ilki başaracak! 68.Bölüm fragmanı yayınlanması ile birçok izleyici Masumlar Apartmanı final mi yapıyor? sorusunu sordu.

Annesinin esaretinde yaşayan Safiye sonunda bir ilki başarıyor ve eve yığdığı çöplerden artık kurtuluyor. Doktor hanımın Safiye ile konuşması etkisini gösterirken dizi sona doğru geldiği mesajı mı veriyor! İşte çok konuşulan o fragman:

Safiye, her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol katetmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi söz konusu değildir. Bu durum Han’la aralarında ciddi bir restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye’nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olur.

Hatırlattığı bir şey ise, Safiye’yi bugüne kadar ertelediği bir adımı atması için cesaretlendirir. Han, bir yandan Kurşun’u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan’ın sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için çabalar.

Han’ın yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan’ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlar. O sırada Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.