Sosyal Medya

Masumlar Apartmanı 42.Bölüm Tek Parça Full İzle 12 Ekim Salı

asumlar Apartmanı Son Bölüm Tek Parça Full İzle.... Geçtiğimiz sezon TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonun yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı'nda bu hafta neler olacak? Masumlar Apartmanı 42.Bölüm ile 12 Ekim Salı saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


 

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Özeti:
 
İsteme sırasında yaşanan hadisenin ardından Gülben utanç ve ümitsizlik içinde kıvranır. Teselliyi ise kendi gibi anormal gördüğü tek kişide bulur. Safiye, bir yandan Gülben’le ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Naci’nin dönüşünün sevincini yaşar. Bu sevinç, beraberinde korkuyu da getirir. İyileşmek bir kenara, Safiye’nin daha da kötülediğini görünce Naci ne yapacaktır? Naci’ninse bambaşka bir planı vardır.

 
Kendi yasını unutup ailesini toparlama derdine düşen Han, Safiye’ye gelen bir haberle sarsılır. Rüya ise Han’la ilgili yeni öğrendiği bir bilginin peşine düşer. Esat yaşananlardan dolayı şaşkın ve ne düşüneceğini bilemez haldedir. Gülben, tamamen ümidini kaybetmişken Esat onu bir kez daha şaşırtır.
 
Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” yeni bölümleriyle her salı 20.00’de TRT 1’de!

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları