Sosyal Medya

Masumlar Apartmanı 32.Bölüm Son Bölüm İzle Tek Parça

Masumlar Apartmanı 32.Bölüm Son Bölüm İzle Tek Parça.... Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tek Parça Full İzle.... TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile sevilerek izlenmeye devam eden Masumlar Apartmanı'nda bu hafta neler olacak? Masumlar Apartmanı 32.Bölüm ile 4 Mayıs Salı saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak.


 

Han, olayların ardından daha sert önlemler almak zorunda kalır. Gülben ise Anıl’la yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışırken bir yandan da Han’ın Esat’ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı şeyin ağırlığıyla ezilir ve radikal bir karar alır. Neriman, Gamze’yi üzmemek için Ege’yle ilişkilerini bir süre daha gizli tutmak ister fakat işler beklediği gibi gitmez. Safiye, ne yapsa Naci’yi aklından çıkaramaz ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik birine anlatır. İnci’nin yeni işe başlaması ve evdekilerin sorunlarının üstüne bir de Anıl’ın eklenmesi, Han’ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine sebep olur. Gülben’e iyice kafayı takan Anıl ise yeni planını devreye sokar.

 

MASUMLAR APARTMANI 32.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 

Esra’nın başına gelenlerin ardından apartmandaki herkes farklı birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Safiye’nin aklındaki isim ise bir başkasıdır.

Esat’ın yokluğuyla iyice endişeye kapılan Gülben’in odağı ise hiç beklenmedik birine kayar. Neriman, kendini tamamen kapatmışken Ege’nin yaptığı bir hamle işin seyrini değiştirir. Bu sırada başka bir radyoyla görüşmeye giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir.

Han ise, her şeyin kontrolü dışında gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle karşı karşıya gelir.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları