MasterChef Türkiye şeflerinin maaşları olay oldu; Duyan "Acun kesenin ağzını açmış" dedi

MasterChef Türkiye şeflerinin maaşları olay oldu; Duyan
MasterChef Türkiye şeflerinin maaşları olay oldu; Duyan "Acun kesenin ağzını açmış" dedi MasterChef Türkiye'nin sevilen jürilerinden Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın aldıkları ücret ortaya çıktı. Ünlü şeflerin aldıkları ücretler dudak uçuklattı. Duyan "Acun kesenin ağzını açmış" dedi. İşte detaylar.

MasterChef Türkiye şeflerinin maaşları olay oldu; Duyan "Acun kesenin ağzını açmış" dedi MasterChef Türkiye'nin sevilen jürilerinden

Hatta geçtiğimiz aylarda Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın maaş konusu nedeniyle tartıştığı iddia edilmişti.

İddiaya göre; Mehmet Şef, muhasebenin kapısına dayandı ve kendisinin Türk lirası üzerinden maaş alıp, Somer Sivrioğlu'nun döviz üzerinden maaş alması karşısında resti çekmişti.
Masterchef şefleri kimler? Adları ne Nerede çalışıyorlar
Gündeme bomba gibi düşen bu iddia sonrası Somer Sivrioğlu bir açıklama yapmıştı. Instagram hikayeden paylaşım yapan Sivrioğlu, "Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf" sözleriyle iddiaları yalanlamıştı.

Bu sezon ise, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın programdan ne kadar aldıkları ortaya çıktı. Ünlü şeflerin aldıkları ücretler dudak uçuklattı.

İddiaya göre, jüri üyeleri Masterchef yarışmasından aylık olarak aldıkları ücret 200-250 bin TL arasında. Her sezon yaklaşık 6 ay süren yarışmada şeflerin kazancı en az yaklaşık 1.5 milyon TL olduğu tahmin ediliyor.

Ücretleri duyan sosyal medya kullanıcıları "Acun kesenin ağzını açmış" yorumlarında bulundu.