Mahkum Dizisinden Başrol Oyuncusu Gitti Ama Yerini Alacak Oyuncuda Belli Oldu

Mahkum Dizisinden Başrol Oyuncusu Gitti Ama Yerini Alacak Oyuncuda Belli Oldu
Mahkum Dizisinden Başrol Oyuncusu Gitti Ama Yerini Alacak Oyuncuda Belli Oldu...... Mahkum dizisi meraklandıran sahneleri ve beğenilen bölümleri ile izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ederken diziden severlerine üzücü bir ayrılık haberi geldi. Seray Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ekip arkadaşlarına teşekkür ederken, diziye veda etti. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 17.bölümde vurulan Cemre bu haftadan itibaren Mahkum dizisinden çıkmış oldu.

Cemre karakteri ile izleyicisi tarafından sevilerek takip edilen Seray Kaya'nın veda etmesine birçok kişi hayretle tepki verdi. Hayranları tarafından diziden neden ayrıldığı merak edilen Seray Kaya 17.bölümde Cemre vurularak diziye veda etti. 18.Bölümü ile ekranlara gelecek olan Mahkum'da yeni bir karakter daha diziye dahil olacak. 21 Nisan'da yayınlanacak yeni bölümde Polis karakteri ile Neslihan Arslan izleyicinin karşısına geçecek. Ancak bu karakterin de dizide uzun soluklu olmayacağı söyleniyor.


3 veya 4 bölüm konuk oyuncu olarak Mahkum'da yer alması beklenen Neslihan'ın diziye pozitif bir katkı yapması bekleniyor. 18.Bölüm fragmanı yayınlanan Mahkum'da bu hafta Polis karakteri ile 3 veya 4 bölüm konuk oyuncu olarak Mahkum'da yer alması beklenen Neslihan'ın diziye pozitif bir katkı yapması bekleniyor.


18.Bölüm fragmanı yayınlanan Mahkum'da bu hafta Polis karakteri ile Neslihan Arslan kadın cinayetlerine de vurgu yapacak. Cemre'nin katilinin peşine düşecek olan Neslihan Arslan ayrıca polislikteki ciddiyetini herkese gösterecek.