Mahkum, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova Hangisi Birinci Oldu?

Mahkum, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova Hangisi Birinci Oldu?
Mahkum, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova Hangisi Birinci Oldu?... 21 Nisan Perşembe gününde izleyicisi ile buluşan Mahkum, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi arasından hangisinin reytinglerde birinci olduğu merak konusu oldu. Bir yandan TV8'in Survivor yarışması da zirveyi zorlarken diziler arasında en çok izlenen dizi ise şaşırtmadı!

Dizi severler bir yandan izledikleri dizinin reyting sıralamasını merak ederken bir yandan da en çok hangi dizinin izlendiğini araştırıyor. ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Kanal D'de Camdaki Kız ve Fox TV'de Mahkum dizisi üst sıralarda yer alırken bir zamanlar reytinglerin 1 numarası olan Barbaroslar Dizisi ise iyice gerilere gitmeye devam ediyor.


Bu haftaki perşembe gününe ait reyting sonuçlarına göre Total'de en üst sırada yer alan dizi Mahkum oldu. Uzun süredir birinciliği elinde bulunduran Mahkum yine başarısını sürdürdü.

İkinci sırada ise TV8'in yarışma programı Survivor All Star 2022 yer alırken, üçünü sıraya ise sezon sonunda final yapacağı söylenen Bir Zamanlar Çukurova yerleşti.

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız ise 4.sırada reytinglerde yer buldu.

İşte 21 Nisan Perşembe Gününe Ait Reyting Sonuçlar:

Total Reyting  Sonuçları:

Mahkum

Survivor All Star

Bir Zamanlar Çukurova

Camdaki Kız

Selçuk Tepeli ile Ana Haber

Bir Zamanlar Çukurova (Özet)

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı

Mahkum (Özet)

Esra Erol'da

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar