Kardeşlerimin Asiyesi: Çok Bilmiş Bir Çocuktum

Kardeşlerimin Asiyesi: Çok Bilmiş Bir Çocuktum
Kardeşlerimin Asiyesi: Çok Bilmiş Bir Çocuktum... Kardeşlerim dizisinin sevilen karakteri Asiye'yi canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun ATV'nin Dizi TV programına 23 Nisan dolayısıyla verdiği röportajda özel açıklamalarda bulundu. Çocukluk dönemi için "Çokbilmiş bir Çocuktum" diyen Coşkun, hazır cevapmışım biraz yaramazmışım diye konuştu.

ATV'nin sevilerek takip edilen hafta sonu programı Dizi TV bu hafta ünlü dizi oyuncularına 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklukları ile alakalı sorular sordu. Birçok kişi ile yapılan röportajda özel anılarını ve çocukluklarını anlatan ünlüler eğlenceli açıklamalarda bulundu.


Kardeşlerim dizisinin vazgeçilmez oyuncusu Su Burcu Yazgı Coşkun çocukluğu ile alakalı "Biraz yaramazmışım" derken, küçüklükten beri dans etmeyi sevdiğini söyledi. Ayrıca dizinin son bölümünde de Asiye ve Doruk dans yarışmasını kazanan çift olmuştu.

Dizinin diğer tatlı cadısı Aybike karakterini canlandıran Melis Minkari ise çocukluğunda en çok çizgi film izlemeyi sevdiğini ve hala izlemekten hoşlandığını belirtti. Her yaşımda izleyebilirim diyen Melis, en çok hangisini severdin? sorusuna ise Cedric diye cevap verdi.