Sosyal Medya

Kardeşlerim Son Bölüm Tek Parça Full İzle 3 Nisan Cumartesi

Kardeşlerim Son Bölüm Tek Parça Full İzle 3 Nisan Cumartesi..... Kardeşlerim 7.Bölüm Tek Parça Full İzle 3 Nisan.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. İlk haftadan beri yayınlanan bölümleri ile adından söz ettiren Kardeşlerim dizisi bu hafta 7.bölümü ile izleyicisinin karşısına geçiyor. Kardeşlerim'de bu hafta neler olacak? Kardeşlerim 7.Bölüm ile 3 Nisan Cumartesi saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


 

Melisa’nın itirafı Kadir’i büyük açmaza sokar. Melisa’nın Kadir’e hazırladığı sürpriz, Kadir’i Ömer’e karşı zor duruma düşürür.  Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül’ün merhametsizliği Orhan’ı iyice çileden çıkarır.

Suzan’dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır. Suzan’ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sarar ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verir. Akif ve Nebahat karşı karşıya gelirler. Nebahat, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yapar ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmaz üzeredir.


 

 

KARDEŞLERİM 7.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları