Kardeşlerim dizisinin Doruk'u Haluk Bilginer ile Oynamak İstiyor!

Kardeşlerim dizisinin Doruk'u Haluk Bilginer ile Oynamak İstiyor!
Kardeşlerim dizisinin Doruk'u Haluk Bilginer ile Oynamak İstiyor!... ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin sevilen ve yakışıklı oyuncusu Onur Seyit Yaran TV100'e verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Birçok ödüle layık görülen dizi oyuncusunun hayallerinden birisi de ünlü oyuncu Haluk Bilginer ile karşılıklı bir projede yer almak.

Etiler'de bir AVM'de iken kameramanların sorduğu soruları cevaplandıran Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinin başarısından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek "Emeğimizin karşılığını alıyoruz" dedi.

Nuri Altıntaş'ın sorularını yanıtlayan Yaran bir yandan da hayranları ile fotoğraf çektirdi.

Partneri Su Burcu Yazgı Coşkun ile süper bir partner olduklarını belirten Yaran, sahnelere çok iyi çalıştıklarını anlattı.


İlk olarak mankenlik yaparak başladığını söyleyen Onur Seyit Yaran asıl hedefinin de o zamanlar oyunculuk olduğunu söyledi. Mankenlik işini sadece bir basamak olması için seçtiğini belirten Yaran sektörü görmek istediğini ifade etti.

Oynamak istediğiniz isimler var mı? sorusunu cevaplayan Yaran; "Haluk Bilginer ile oynamak güzel olabilir" dedi. Aslında daha çok yurt dışındaki oyuncuları beğendiğin söyleyen yıldız oyuncu hedefinin İspanya'ya gitmek olduğunu ve bu yüzden de İspanyolca öğrendiğini anlattı.