Kanal D Camdaki Kız 28.Bölüm Tek Parça İzle 27 Ocak Perşembe

Kanal D Camdaki Kız 28.Bölüm Tek Parça İzle 27 Ocak Perşembe
Kanal D Camdaki Kız 28.Bölüm Tek Parça İzle 27 Ocak Perşembe... Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Camdaki Kız 28.bölümü ile ekranlara geliyor. Perşembe günleri izleyicisinin karşısına geçen Camdaki Kız meraklandıran sahneler ve dikkat çekici olayları ile izleyenleri etkilemişti. Dizi bu hafta yayınlanacak 28.bölümü ile izleyicisin karşısına geçiyor. Bu bölümde neler yaşanacak merak ediliyor?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.
 
 
 
Oyuncular:  Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.