Sosyal Medya

Kanal 7 Baş Tacım Son Bölüm 141.Bölüm İzle 2 Aralık Perşembe

Kanal 7 Baş Tacım Son Bölüm 141.Bölüm İzle 2 Aralık Perşembe... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 141.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 
SOHAM KİMDE KALACAK?
 
Baş Tacım’da bugün Varşa’nın psikolojik sorunlarından kurtulmasını isteyen Satiş Varşayı da alıp başka şehire taşınmak ister. Varşa’nın bu haline daha fazla dayanamayan Archana Soham’ı Varşa’ya verme kararı alır. Varşa ve Satiş bu karara ne cevap verecek?

 
141. Bölüm
 
Gerçek annesinin Archana olmadığını öğrenen Sachin çok şaşırıp Archana’ya gerçek annesinin kim olduğunu sorar. Sachin’in bu sorusu üzerine Archana yıkılır. Shravani Savita’nın Sachin hakkında söylediklerini düşünmeden duramaz. Varşa evde intihar etmeye çalışırken Bavna buna engel olur. Varşa’nın bu haline üzülen Satiş başka bir şehire taşınma kararı alır. Satiş ve Varşa evden ayrılmak üzereyken Archana Manav ile birlikte Soham’ı Varşa’ya vermeye gelir. Satiş ve Varşa Archana’nın bu kararına ne tepki verecek?

 
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her gün 12:45’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.
 

BAŞ TACIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Can Yoldaşım Her Gün Kanal 7'de...


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları