Sosyal Medya

Kanal 7 Baş Tacım 26 Kasım Cuma Son Bölüm 137.Bölüm İzle

Kanal 7 Baş Tacım 26 Kasım Cuma Son Bölüm 137.Bölüm İzle... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 137.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 
SAVİTA’NIN ÖFKESİ
 
Baş Tacım’da Vandita’nın abisinden istediği borç para aile içerisinde sorun olur. Arcahana’ya öfkelenen Savita ona Acit’ten özür dilemesini söyler. Archana özür dileyecek mi?

 
Savita’nın Archana’yı aşağıladığını gören Varşa buna karşı çıkmaya çalışsa da Archana kardeşine izin vermez. Ashna Manav’la bir kafede buluşur ve Diki’ye sürpriz doğum günü partisi yapmak için ondan yardım ister. Vandita’nın abisinden istediği para aile içerisinde sorun olur. Savita Manav’ın yanına gider ve Archana’yı kötüler. İşten eve gelen Mancu yeni tuttuğu hizmetçinin evdeki her şeyi çalıp gittiğini görünce şok olur. Savita Archana’ya para konusunda Acit’ten özür dilemesini ister. Archana özür dileyecek mi?
 
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her gün 12:45’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

 

BAŞ TACIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Can Yoldaşım Her Gün Kanal 7'de...

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları