Sosyal Medya

Kanal 7 Baş Tacım 25 Kasım Perşembe Son Bölüm 136.Bölüm İzle

Kanal 7 Baş Tacım 25 Kasım Perşembe Son Bölüm 136.Bölüm İzle... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 136.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 
DARMİŞ VE ACİT’İN PLANI
 
Baş Tacım’da Acit’in yarışmada hile yaptığı ortaya çıkar. Manav’ın karşısında küçük düşen Acit Manav’dan intikam almak ister. Acit’e yardım edeceğini söyleyen Darmiş Manav’a ne yapacak?

 
Oğlu ve torununun çömlek kırma yarışmasında düştüğünü gören Savita bundan Acit’i sorumlu tutar. Vinut yeni bir araba satın alır ve Mancu’ya sürpriz yapar. Savita’yla beraber alışverişe çıkan Soluchana Savita’ya gereksiz harcama yaptığını söylese de Savita buna aldırış etmez. Manav’ın evinde bir parti düzenlenir. Mancu ve Vinut davet edilmedikleri halde partiye katılırlar ve kötü bir muamele görürler. Rasika Savita’yı Archana’ya karşı doldurur. Manav’ın karşısında küçük düşen Acit intikam almanın yollarını arar. Darmiş Acit’in yanına gider ve ona intikam alma konusunda yardım edeceğini söyler. Darmiş’in planı ne?
 
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her gün 12:45’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

 

BAŞ TACIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Can Yoldaşım Her Gün Kanal 7'de...

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları