Kanal 7 Baş Tacım 215.Bölüm Tek Parça İzle 24 Şubat Perşembe

Kanal 7 Baş Tacım 215.Bölüm Tek Parça İzle 24 Şubat Perşembe
Kanal 7 Baş Tacım 215.Bölüm Tek Parça İzle 24 Şubat Perşembe... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 215.Bölümü ile ekranlara gelecek. Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

 
Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla Hint dizi severlerle buluşuyor. Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkı Baş Tacım ile ekrana geliyor.
 
Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.
 
Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
 
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile Kanal 7’de…