Hakan Çolakın Kafasına Sıkıyor, Bir Zamanlar Çukurova'da Çolakın Sonu Geldi

Hakan Çolakın Kafasına Sıkıyor, Bir Zamanlar Çukurova'da Çolakın Sonu Geldi
Hakan Çolakın Kafasına Sıkıyor, Bir Zamanlar Çukurova'da Çolakın Sonu Geldi... ATV'nin perşembe günleri izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile 28 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek. Dizinin 134.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Hakan Çolak'ın defterini dürüyor!

Bir Zamanlar Çukurova'da Hakan ile Züleyha düğün tarihi aldıktan sonra Çolak onların mutluluğuna engel olmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Züleyha'yı rahatsız eden Çolak'ın karşısına Hakan sert bir şekilde çıkıyor.


Daha önce Çolak'ı uyardığını hatırlatan Hakan'ın silahı Çolak'ın kafasına dayaması ile Züleyha'ya kötü haberi gelmesi Hakan'ın Çolak'ı öldürdüğüne yorumlandı. Olayın netliği ise perşembe günü belli olacak. Acaba Hakan Çolak'ın kafasına sıkacak mı?

İşte çok konuşulan o fragman:

Aralarındaki sorunları çözüme kavuşutran Züleyha ve Hakan, evlilik hayali nikah tarihi için başvuru yapar. Ancak Çolak buna engel olmak için elinde geleni ardına koymaz.

Diğer yandan Züleyha'nın Hakan'la barıştığından haberi olmayan ve ölümden döner dönmez zaman kaybetmek istemeyerek düşüncelerini Züleyha ile paylaşmak isteyen Fikret, hislerini Züleyha'ya açmaya hazırlanırken Züleyha'nın Hakan'la yakın zaman içerisinde evleneceğini duyunca hayalleri yıkılır.

Züleyha'nın kötülük yapacağını düşünerek Çolak Ağa'ya teslim etmediği Şermin ise, Betül'ü bir an önce bulması için Züleyha'dan yardım talep eder. Züleyha yaptığı sürpriz hamleyle Çolak Ağa'yı köşeye sıkıştırınca, Çolak Ağa da Züleyha'yı derhal ortadan kaldırmak için ve ondan kurtulmak için hain bir planı devreye sokar.

Ancak planını bozan Hakan olur. Hakan önce gezintiye çıkan Züleyha'nın arkasında takılan tetikçiyi yakalayıp askere teslim eder, sonra Züleyha'ya düzen kuranın Vahap olduğu haberleri sonrasında Vahap ile hesabını görür. 


Asıl yılanın başı olan Çolak'a sıra gelmiştir. Adamları ile Çolak'ın mekanını basan Hakan Çolak'ı kıskıvrak yakalar ve silahı kafasına dayar.