Sosyal Medya

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 354.Bölüm Tek Parça Full İzle

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 354.Bölüm Tek Parça Full İzle..... Star TV'de hafta içi her gün 13:15'ten itibaren ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde'de faili meçhul cinayetler ortaya çıkarılıyor, kayıplar bulunuyor ve birçok sırlı olaylar çözülüyor. Türkiye'nin gündemine damga vuran olayların incelendiği Gerçeğin Peşinde yeni bölümü ile 4 Mayıs Salı saat 13:15'te Star TV'de yayınlanıyor.


 

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak.  Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.


 

GERÇEĞİN PEŞİNDE 4 MAYIS İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları