Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 3.Bölüm İzle 9 Ekim Cumartesi

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 3.Bölüm İzle 9 Ekim Cumartesi
Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 3.Bölüm İzle 9 Ekim Cumartesi... Kanal 7'nin yeni programı Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Birçok TV kanalında programlar yapan ünlü doktor Feridun Kunak'ın eğlenceli sunumu ile yeni bir program daha başladı. Kanal 7'de cumartesi günleri yayınlanacak Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık 9 Ekim saat 13:20'den itibaren ekranlarda olacak.

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak yepyeni bir programla evlere konuk olmaya geliyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını verecek.
 
Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, yepyeni bir içerikle ekrandaki yerini alacak. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa olacak.
 
Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlayacak. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşacak.