Sosyal Medya

Esra Erol Son Bölüm Tek Parça İzle 4 Ekim Pazartesi 2021

Esra Erol Son Bölüm Tek Parça İzle 4 Ekim Pazartesi 2021... ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile 4 Ekim Pazartesi saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


 

 

Filiz Hanım, ağlayarak stüdyoya geldi ve derdinin çok büyük olduğunu söylerken Esra Erol, Filiz Hanım’ın İstanbul’dan geldiğini, 21 yaşında üniversite öğrencisi Gülşah Kemal’in evi terk ettiği bilgisini verdi. Filiz Hanım, kızının geri dönmesi için yalvarıp ağladıktan sonra eşinin 7 sene önce öldüğünü, 2 kızının 1 oğlu olduğunu, saçını süpürge ettiğini, kızının üniversiteye kayıt olduğunu ama 2 senedir gitmediğini, kızının psikiyatrik sorunları olduğunu belirtti.

Filiz Hanım, kızının evi terk edip Akan Bey ve kızı ile birlikte yaşamaya başladığını yani 3 kişinin evde kaldığını söyledi. Kızının psikolojik rahatsızlığı olduğunu öne süren Filiz Hanım, kızının 1 buçuk seneden beri tedavi gördüğünü, denize atlamaya kalktığını, kendisini zehirlemeye de çalıştığını, kızının hayatından şüphe ettiğini vurguladı. Gülşah, Akan Bey ve kızı ile birlikte kaldığını itiraf edip Akan Bey ile imam nikahı yaptığını, çok mutlu olduğunu 4 Kasım’da da resmi nikah kıyacaklarını, o kadın diye hitap ettiği annesinin çok yalan konuştuğunu iddia etti. Filiz Hanım kızında şu kadarcık vicdan olsa kendisine o kadın diyemeyeceğini, kızı ile Akan Bey’in nikahını kıydırmayacağını, Akan Bey’i hapse attıracağını vurguladı.

ESRA EROL'DA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları