Esra Erol Son Bölüm Tek Parça İzle 30.09.2021 Perşembe

Esra Erol Son Bölüm Tek Parça İzle 30.09.2021 Perşembe
Esra Erol Son Bölüm Tek Parça İzle 30.09.2021 Perşembe... ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile 30 Eylül Perşembe saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

 

Şinasi Yıldırım stüdyoya geldi ve eşi Nevcivan Yıldırım 31 Ağustos günü hastaneye gidiyorum diye evden çıktığını akşam 4 gibi arayıp ben eve gelmeyeceğim dediğini, hastaneye gidip baktığını hastanede kayıt olmadığını, eşinin kızını da alıp gittiğini, oğlunun evde kaldığını dile getirdi. Eşinden 2 gün sonra haber aldığını, Mahmut Çamlıca isimli kişinin arayıp “Nevcivan’ı arama” dediğini iddia etti. Mahmut Bey, Nevcivan Hanım ile beraber kalmadığını, onun Manisa Akhisar’da kaldığını, ona yardımcı olduğunu yoksa beraber olmadığını iddia etti. Mahmut Bey, Nevcivan Hanım’ın evden ayrıldıktan 4 gün sonra kendisine geldiğini, evini ayarladığını kendisinde misafir etmediğini savunup kendisinin de eşi olduğunu söyledi.

Ankara’dan gelen 27 yaşındaki Kübra Hanım, çocukları için geldiğini ve eşinden hesap sormak için geldiğini, hiçbir kadının bunları hak etmediğini, eşinin de yüzü varsa geleceğini belirtti. Ramazan Bey, eşini dinlemiş olduğunu, 4 buçuk ay önce boşanma davası açtığını, Betül Hanım ile de beraber falan olmadığını annesinde kaldığını iddia etti. Kübra Hanım kendisinde deliller olduğunu, dolapların kadının evinde olduğunu vurguladı. Hanife Hanım, eşinin yüzünü görmek istediğini, neden dönmediğini sordu. Mustafa Bey, kendisinin rezil olduğunu, yüzünü dönmeyeceğini söyledikten sonra eşinin “Çocuğum neden öldü” sorusu üzerine, kendisi çalışırken çocuğunun yerde suya doğru yürüdüğünü ve suda boğularak öldüğünü açıkladı. Mustafa Bey, eşi kaçtıktan sonra sabah uyandığında eşinin kaçtığını fark ettiğini, çiftlik sahibine söylediğini ve kameralara baktığını, kameralardan eşinin kaçtığının görüldüğünü, jandarmaya gidip “Eşim kaçtı” diye müracaat ettiğini dile getirdi.

Güven Bey, kızının 15 Temmuz’da kaybolduğunu, kızının Trabzon’da çalıştığını ve babaannesinde kaldığını, annesi ile konuştuğunu “Senin kızın benim paramı çaldı, gözüme sprey sıktı, kaçtı gitti” dediğini aktardı. Güven Bey babaannesinden de şikayetçi olduğunu, taksicinin fotoğrafının kızının cebinde çıktığını dile getirdi. Esra Erol herkesin Melahat Hanım’a destek olmak istediğini dile getirdikten sonra Ahmet Bey’i çıkarttığını zira Fatma ile annesinin veda günü olduğunu söyledi. Melahat Hanım kızını hiç kimseye muhtaç etmediğini ifade etti. Esra Erol bu yardımları onay verilirse yayına aldığını belirtip Fatma’nın kafasının karıştığını dile getirdi.

 

ESRA EROL 30 EYLÜL PERŞEMBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ