Sosyal Medya

EDHO(Eşkıya) Son Bölüm 199.Bölüm Tek Parça Full İzle

EDHO(Eşkıya) Son Bölüm 199.Bölüm Tek Parça Full İzle.... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Tek Parça Full İzle... ATV'nin vazgeçilmez dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile sevilerek izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta neler yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199.Bölümü ile 15 Haziran Salı saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak.


 
Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı’nın ölümünün arkasındaki isim olan Rıdvan ve ailesini bir bir avlamaya başlar. Verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı’nın da yardımıyla Rıdvan’ı ve çocuklarını yakalar. Rıdvan’ın son bir hamleyle Ortadoğu’da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş’tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır. 

 
Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş’la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için herşeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır. Hızır Çakırbeyli’nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Şahin Ağa’nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan’ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan’ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.
 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları