Dilan Çiçek sevgilisi Thor Saevarsson ile etkinliğe katıldı! Çocuklara kitap okudu

Dilan Çiçek sevgilisi Thor Saevarsson ile etkinliğe katıldı! Çocuklara kitap okudu
Dilan Çiçek sevgilisi Thor Saevarsson ile etkinliğe katıldı! Çocuklara kitap okudu.... Ünlü dizi oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’nin organize ettiğin etkinlikte çocuklar için masal okudu. Çocuklar ile geçirdiği vakitten dolayı mutluluk duyduğunu ve heyecanlandığını anlatan Dilan Çiçek Deniz, çocukların en çok kendisini sesinden tanıdıklarını belirtti. Dilan Çiçek Deniz’in İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson da bu etkinlikte sevgilisinin yanında yer aldı.

Özel hayatı ile alakalı soruları da cevaplandıran Deniz; düğün için yeterli hazırlıkları yapamadığını iş temposunun yoğun olduğunu belirtti. Muhabirin siz de çocuk düşünür müsünüz? sorusuna gülerek cevap veren Deniz, "Hayırlısı" ifadesini kullandı.

Düğün konusunda henüz birçok şeyin belli olmadığını belirten Dilan Çiçek Deniz, hem yurt dışında hem burada mı düğün yapacaksınız? sorusuna da yoğunluktan dolayı planlamaları henüz tamamlamadıklarını belirtti.


Sevgilisi Thor Saevarsson'un Türk adetlerine ve geleneklerine alışıp alışmadığı sorulduğunda ise yabancılık çekmediğini düğün adetlerinin hepsini yapacaklarını ve bunlara alıştığını söyledi.