Demet Akalın Gelinim Mutfakta ile Ekranlara Dönüyor!

Demet Akalın Gelinim Mutfakta ile Ekranlara Dönüyor!
Demet Akalın Gelinim Mutfakta ile Ekranlara Dönüyor!.... TV programlarının vazgeçilmez yüzü ve magazin dünyasının çok konuşulan isimlerinden Demet Akalın yeni sezonda Kanal D'nin yemek yarışması programı Gelinim Mutfakta'yı sunacak. Geçtiğimiz sezon Alişan ile birlikte Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında Star TV'de izleyicinin karşısına geçmişti. Bu sezon Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta ile ekranlara dönüş yapacak olan Demet Akalın son röportajında önemli açıklamalarda bulundu.

Kanal D'nin ilgiyle izlenen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta'nın dördüncü sezonunda sunuculuk görevini üstlenen Demet Akalın, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin'e röportaj verdi. Ünlü şarkıcı; yeni program heyecanı, estetiğe bakış açısı ve yedi yaşınıki kızı Hira hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni programınız hayırlı olsun. Heyecanlı mısınız? 
Teşekkür ederim. Heyecanlıyım, bir o kadar da yorucu çünkü yaz konserleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Şimdilik bu tempo keyifli.
 
Programda gelin ve kayınvalidelerle haşır neşir olacaksınız. Tahammül işi! Sabırlı biri misiniz? 
Sabırlıyımdır. Dinlerim, gözlemlerim, kelimeleri takip ederim… İşin keyifli kısmı bu. İşin içine yeni yeni giriyorum. Çekimlerde keyif aldım. Biraz daha zaman geçince nasıl bir yorumda bulunurum hep beraber göreceğiz.