Can Yoldaşım 56.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle 24 Eylül Cuma

Can Yoldaşım 56.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle 24 Eylül Cuma
Can Yoldaşım 56.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle 24 Eylül Cuma... Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 24 Eylül Cuma tarihli 56. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

SURAJ’I BEKLEYEN BÜYÜK SINAV
 
Can Yoldaşım’da Suraj yarışmada tavuk yemeği yapmayı istemez. Yapımcı ise onun bu davranışını küçümser. Suraj ve Sandiya değerlerine sahip çıkabilecek mi?
 
Suraj yarışmada yarı finale kalır. Yarı finalde yapılacak yemeğin içinde tavuk olduğunu gören Suraj büyük bir şok yaşar. Vejeteryan olduğu için tavuğa dokunmayacağını söyleyen Suraj yarışma ekibine itiraz eder. Malzemeyi değiştiremeyeceğini söyleyen yapımcı Suraj’ı aşağılamaya başlar. Suraj değerlerinden vazgeçmeyeceğini söyleyince yarışmaya katılan birçok kişi onu destekler. Sandiya ise yapımcının kocasına hakaret etmesine dayanamaz ve çok öfkelenir. Suraj ve Sandiya’nın sözleri yarışma kurallarında değişiklik yapılmasını sağlayacak mı?
 
Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…
 

Yeni Bölüm Fragmanı Birazdan...