Can Yoldaşım 181.Bölüm Son Bölüm İzle 27 Ocak Perşembe

Can Yoldaşım 181.Bölüm Son Bölüm İzle 27 Ocak Perşembe
Can Yoldaşım 181.Bölüm Son Bölüm İzle 27 Ocak Perşembe... Kanal 7'nin sevilerek izlenen yabancı dizisi Can Yoldaşım yeni bölümü ile bugün ekranlara gelecek. Birçok kişi tarafından yakından takip edilen Can Yoldaşım'ın 181.bölümünde neler yaşanacak?

RAÇKUMAR BOMBAYI PATLATABİLECEK Mİ?
 
Can Yoldaşım’da bugün Raçkumar Disha’ya ulaşmayı başarır ve ona bombayı festival alanına götürmesini söyler. Raçkumar’ın ne yapmak istediğini anlamaya çalışan Sandiya başarılı olabilecek mi?
 
181. Bölüm
 
Raçkumar kendisi için hazırlanan hücreden kaçmak için bir yol arar. Hücresindeki fareleri bahane eden Raçkumar Sandiya’nın hücreyi ilaçlatmasını sağlar. Bir yolunu bulup fare zehrini ele geçiren Raçkumar herkesi zehirle bayıltır ve dışarı çıkıp Disha’yı arar. Disha’ya bomba yüklü oyuncak bebeği bayram günü tören alanına götürmesini söyleyen Raçkumar geri hücreye döner. Bayram günü geldiğinde Disha bebekle birlikte panayır alanına gider. Sandiya ise Raçkumar’ın ne planladığını anlamaya çalışır. Sandiya bulmacanın parçalarını birleştirip bombanın patlamasını engelleyebilecek mi?
 
Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…