Camdaki Kız'da Kıyamet Kopuyor. Nalan ve Hayri'nin Sonu Geldi!

Camdaki Kız'da Kıyamet Kopuyor. Nalan ve Hayri'nin Sonu Geldi!
Camdaki Kız'da Kıyamet Kopuyor. Nalan ve Hayri'nin Sonu Geldi!.... Perşembe günleri izleyicisi ile buluşmaya devam eden Camdaki Kız 40.Bölümü ile 21 Nisan Perşembe akşamında ekranlara geliyor. Üç aşkın ortasında fırtınalı bir denizde savurulan sandal misali Nalan ne tarafa gideceğini bilemiyor. Bir yandan eşi Sedat, diğer yandan kendisi için her şeyi göze alan Hayri ve bir yandan Nalan'ı gönlünde atamayan Muzo. Hayri ile yakınlaşan Nalan'ı ifşa ederek istediğini elde etmeye çalışan ve Sedat'tan intikam alma peşinde olan bir kadın. İşte olayları çıkmaza sokan o fotoğraf.


Nalan ve Hayri'nin gizli aşkı artık gizli kalmaktan çıkıyor ve görüntüleri Feride'ye ulaşıyor. Korse ile cezalandırılan Nalan yeniden işkence kulesine dönerken Hayri ise onu kurtarma peşinde.


Asıl bomba ise Sedat'ın telefonuna düşüyor. Nalan'ın Hayri ile yakınlaşmasını engellemek için yeni adımlar atan Feride'nin planları tutacak mı?


Nalan ile Hayri bundan sonra aynı arabada bir araya gelemeyeceğe benzerken, Sedat'ın Hayri'ye ve Nalan'a nasıl tepki vereceği merak konusu.

Cana Sedat tarafından terk edilmesinin acısıyla intikam peşinde koşarken, eline geçen fırsatı değerlendiriyor. Hayri ile Nalan'ın sahilde el ele tutuşmuş fotoğrafını ele geçiren Cana için atağa geçme vakti geliyor. Feride'nin Sedat'tan uzak durması için kendisine yaptığı tehditleri asla unutmayan Cana bu kez Feride'yi zor duruma düşürmek için ona fotoğrafı gösteriyor. Nalan'ın yaptıklarını daha önceden de tahmin eden Feride için bu bardağı taşıran son damla oluyor ve Nalan'ı yeniden cezalandırıyor.