Camdaki Kız Fragman Yayınlandı! Sonunda Nalan Başardı! Yeter Anne

Camdaki Kız Fragman Yayınlandı! Sonunda Nalan Başardı! Yeter Anne
Camdaki Kız Fragman Yayınlandı! Sonunda Nalan Başardı! Yeter Anne... Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Camdaki Kız son olarak 40.bölümü ile ekranlara gelmişti. Bu hafta 41.bölümü yayınlanacak olan Camdaki Kız'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nalan'ın kendisine özgüveni gelirken annesinin haksızlığına karşı artık yeter diyor!

Hayri Nalan'ın umutlarını yeşertmeye çalışırken ona küçük jestler yapmaya devam ediyor. Bir yandan da fotoğrafları çeken kişilerin peşine düşüyor. 

Öbür taraftan Muzo evi terk ediyor. Babasına karşı artık siz sınırlarını bilmeyen insanlarsınız diyen Muzo evleneceği kadını bulur ancak aile buna karşı çıkar. Muzo'nun gidişinden Nalan'ı sorumlu tutan Selen'e ise Nalan ağzının payını verir. Ona etrafında günah keçisi aramaktansa kendi hatalarını görmesi gerektiğini söyler.


Bu arada Hayri'nin Nalan'a yazdığı notu bulan Feride bunun hesabını Nalan'dan sormaya kalkar, senin ar damarın iyice çatlamış diyerek kızar. Ancak Nalan bu kez her zamanki gibi değildir. Yeter! diyerek tepkisini gösterir.